DMUSZEK JAJOWATY KOLOR ZIELONKAWY NATURALNY ~30 szt. (Lagurus ovatus) trawa suszona niebarwione suszki dekoracyjne puchate kłosy
- Trawa ozdobna o puszystych kłosach.
- Zastosowanie: kompozycje, stroiki, wianki, bukiety, dekoracje okolicznościowe, aranżacje w stylu wiejskim, ozdobne kartki
- Dł. pęczka: około 30-40 cm.
- Ilość kłosów w pęczku: około 30 sztuk
- Cena podana jest za 1 pęczek
Puchate kłosy dmuszka - urocze suszki dekoracyjne
Dmuszek z naszej oferty ma długość około 30-40 cm. Zawiera ładne puchate kłosy o zróżnicowanej wielkości. Występują w naturalnym kolorze - najczęściej są zielonkawe oraz w odcieniach beżowego. Lagurus został zebrany w późniejszej fazie rozwoju, dlatego na kłosach znajduje się pyłek, który może się obsypywać.
Niebarwiona wersja Lagurusa cieszy się dużym powodzeniem. Jej neutralność wpływa na mnogość zastosowań. Pasuje do pastelowych, ciemniejszych, jak i bardziej rażących barw. W zależności od kompozycji podkreśla więc spokojną tonację, uwydatnia kontrasty, rozjaśnia całość lub wprowadza harmonię i spokój.
Oferowane suszki dekoracyjne stanowią uroczy dodatek florystyczny do małych stroików i kompozycji oraz niskich bukietów. Lagurus jest idealnym surowcem do ozdabiania świec, przystrajania pudełek, kartek okolicznościowych, zaproszeń, albumów. Puchate pędzelki daje się łatwo przykleić do innych elementów np. klejem na gorąco.
"Jajowate" kłosy dmuszka wyzwalają kreatywność, więc pomysłów na ich zastosowanie nigdy nie brakuje. Często okazują się niezastąpione w wielu pracach plastycznych i zajęciach z dziećmi. Pokazując im rozmaity susz florystyczny odkrywamy przed nimi cudowny świat natury. Mogą nie tylko zachwycić się różnorodnością kształtów, ale też przez dotyk poznać strukturę i budowę roślin. A jak dzieci reagują na dmuszka? Sprawdź sam!
Uwagi:
Kolor roślin może różnić się od tego prezentowanego na zdjęciu. Jako produkt naturalny dmuszek nie zawsze zasusza się w jednorodny sposób. Przyjmuje kolor zielonkawy lub wiele odcieni beżu lub kremu. Ozdobne włoski także nie są jednakowe - w zależności od pęczka mogą być ciemniejsze lub jaśniejsze.
Poszczególne kłosy mają zróżnicowaną wielkość.
Naturalny kolor po zasuszeniu.