Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą od 1993 roku. Nasza nazwa - Protea pochodzi od rośliny występującej w Afryce Południowej i nawiązuje do działalności, którą zajmowaliśmy się pierwotnie. Wykonywaliśmy kompozycje kwiatowe z wykorzystaniem suszu rodzimego i egzotycznego, w tym również protei.

Naszymi partnerami byli odbiorcy polscy jaki i zagraniczni. Wielokrotnie braliśmy udział w wystawach połączonych ze sprzedażą detaliczną. Do najpopularniejszych z nich można zaliczyć Korso Kwiatowe w Książu.
Od 2000 roku zmieniliśmy profil działalności. Przez osiemnaście lat prowadziliśmy kwiaciarnię współpracując z kilkoma renomowanymi firmami zajmującymi się internetową sprzedażą kwiatów. Równolegle obsługiwaliśmy sklep internetowy oferujący głównie susz roślinny. Obecnie naszym priorytetem stał się handel e-commerce. Posiadamy również punkt sprzedaży stacjonarnej. Można w nim osobiście odebrać zamówiony towar, obejrzeć prezentowane rośliny i zakupić wybrane artykuły. Szczegóły  tutaj

 

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć naszego lokalu udostępnionego dla wszystkich odbiorców.

 

Przyjdź, zobacz, skosztuj piękna!

 

 

Bogata oferta sprzedażowa, większa niż w naszym sklepie internetowym.

 

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu  w branży florystycznej służymy pomocą i fachową radą.

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo nie tylko suszone rośliny pochodzenia egzotycznego i polskiego, ale również akcesoria florystyczne oraz inne artykuły dekoracyjne. Wiele z nich może okazać się doskonałym źródłem inspiracji dla własnych pomysłów. Mamy nadzieję, że ich realizacja zachwyci i wprowadzi więcej piękna w codzienne życie.

Serdecznie zapraszamy.

pixel