Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą od 1993 roku. Nasza nazwa - Protea pochodzi od rośliny występującej w Afryce Południowej i nawiązuje do działalności, którą zajmowaliśmy się pierwotnie. Wykonywaliśmy kompozycje kwiatowe z wykorzystaniem suszu rodzimego i egzotycznego, w tym również protei. Wśród nich znajdowały się również takie, które były tworzone pod indywidualne zamówienie, odpowiadające osobistym preferencjom klientów.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia przykładowych kompozycji, które powstały w naszej pracowni.

 

Kompozycja w wazonie z proteą

Kompozycja z suszu z wykorzystaniem protei

 

Kompozycja w kokosie

Kompozycja ułożona w łupinie orzecha kokosowego z zastosowaniem talami, lotosu, ruskusu, khejuru.

 

Kompozycja w dzbanku

Kompozycja wykonana w ceramicznym naczyniu na bazie suszu polskiego i egzotycznego.

 

 

Kompozycja z suszu z bell cupem, proteą

Kompozycja w koszu z wykorzystaniem suszu egzotycznego (protea, bell cup, lotos, khejur)

 

 

Naszymi partnerami byli odbiorcy polscy jaki i zagraniczni. Wielokrotnie braliśmy udział w wystawach połączonych ze sprzedażą detaliczną. Do najpopularniejszych z nich można zaliczyć Korso Kwiatowe w Książu.

Od 2000 roku zmieniliśmy profil działalności. Przez osiemnaście lat prowadziliśmy kwiaciarnię współpracując z kilkoma renomowanymi firmami zajmującymi się internetową sprzedażą kwiatów. Równolegle obsługiwaliśmy sklep internetowy oferujący głównie susz roślinny. Obecnie naszym priorytetem stał się handel e-commerce. Posiadamy również punkt sprzedaży stacjonarnej. Można w nim osobiście odebrać zamówiony towar, obejrzeć prezentowane rośliny i zakupić wybrane artykuły. Szczegóły  tutaj

 

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu  w branży florystycznej służymy pomocą i fachową radą. W naszym asortymencie znajdą Państwo nie tylko suszone rośliny pochodzenia egzotycznego i polskiego, ale również akcesoria florystyczne oraz inne artykuły dekoracyjne. Wiele z nich może okazać się doskonałym źródłem inspiracji dla własnych pomysłów.

 

 

 

 

pixel