SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Nasze motto

Logo Protea

 

Naszą misją jest dostarczanie produktów, które zapewnią subiektywne odczucie piękna.

Część z nich daje natychmiastowy efekt wizualny – wystarczy umieścić je w odpowiednim miejscu, inne stanowią wspaniałą bazę do rozwoju własnej kreatywności, tworzenia indywidualnych rozwiązań.
Pragniemy, by wszystkim żyło się piękniej, by każdy czerpał radość z szeroko pojętego piękna. Jest ono wszechobecne- w naturze, w świecie materialnym, w nas samych. Lubimy je podziwiać, kopiować, tworzyć. Życzylibyśmy sobie, aby każdy odczuwał zadowolenie z tych czynności. Nie trzeba być profesjonalistą, wystarczy miłość do piękna.

Prowadzony przez nas sklep dedykowany jest osobom kochającym piękno. W asortymencie znajduje się głównie surowiec pochodzenia naturalnego. Dzięki temu to właśnie przyroda jest naszym współpracownikiem, nauczycielem. Na przestrzeni dziejów zawsze dostarczała inspiracji, była natchnieniem dla artystów. Stanowi niewyczerpalne źródło pomysłów, form, kształtów, zastosowań.
Kontakt z naturą zawsze pozytywnie wpływa na ludzi, uspokaja, koi nerwy, poprawia samopoczucie. Praca z surowcem naturalnym to nie tylko korzystanie z bogatych zasobów świata przyrody, ale również bezpośrednia interakcja z jej pięknem.
Korzystamy z niego, dzielimy się nim i przekazujemy dalej. To właśnie ono wydobywa z nas to, co najlepsze. A wtedy życie staje się piękniejsze...

 

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, jak można wykorzystać piękno natury do tworzenia własnych aranżacji.

Czasem wystarczy zastosować nieużywane naczynie, zapomniany wazon czy koszyk.

 

Kompozycja z proteą w wazonie szklanym

Kompozycja z suszu ułożona w szklanym wazonie

 

Kompozycja w dzbanku

Kompozycja z suszu ułożona w wazonie ceramicznym

 

Kompozycja w gliniaku

Kompozycja z suszu w naczyniu glinianym

 

 

Kompozycja w kuferku

Kompozycja z suszu ułożona w kuferku

 

 

 

pixel