SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Zboże suszone

( ilość produktów: 38 )

Pewnie wielu osobom owies, pszenica lub żyto kojarzą się z ciężką pracą w gospodarstwie, produktami spożywczymi albo długimi, letnimi spacerami. Od niedawna suszone kłosy zbóż - czy to naturalne czy barwione - zyskały zupełnie inne życie. Teraz towarzyszą nam w domach, restauracjach i sklepach jako oryginalne dekoracje! Czasem są samoistną ozdobą, czasem uzupełnieniem bukietu kwiatów. Świetnie sprawdzają się w stroikach, wieńcach oraz wiankach. Jak będzie w Twoim domu?

Suszone zboże – postaw na oryginalną dekorację

Proponujemy Ci kilka gatunków roślin, w wielu pięknych kolorach. Do najefektowniejszych propozycji z naszej oferty należy barwiony owies czarny, czerwony lub fioletowy. Polecamy także fenomenalną, różową bądź zieloną pszenicę! Ale bez obaw. Wiemy, że nie wszyscy gustują w intensywnych kolorach. Dlatego oferujemy także kłosy w naturalnych, delikatnych odcieniach beżu.

Nasze produkty wspaniale sprawdzają się do tworzenia dekoracji w stylu wiejskim, ludowym. Są jednak na tyle uniwersalne i minimalistyczne, że można je wykorzystywać także w nowoczesnych aranżacjach!

Spróbuj!

pixel