SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Paczkomaty 24/7 dla wygodnych

Jeśli jesteś bardzo zajętą osobą, cenisz swój czas oraz irytują Cię długie kolejki na poczcie, skorzystaj z nowoczesnej, wygodnej formy dostarczania przesyłek, jaką są Paczkomaty InPost oferowanej przez nasz sklep internetowy.

Paczkomat to urządzenie przypominające wyglądem skrytki pocztowe. Obecnie sieć Paczkomatów obejmuje ponad 400 punktów w całej Polsce – są w niemal w każdej miejscowości a w większych miastach w każdej dzielnicy. Ich główną ideą jest to, że przesyłka z Twoim zamówieniem czeka na odbiór w wybranym punkcie i możesz ją podjąć o dogodnej dla siebie godzinie.

Korzyści dla Ciebie dzięki integracji naszego sklepu z usługą Paczkomaty InPost.

Szybko

Znakomita większość zamówień dociera do Klientów już na drugi dzień po wysłaniu przez nas paczki.

Tanio

Koszt wysyłki zamówień realizowanych przez nasz sklep dzięki usłudze Paczkomatów wynosi 14,31 zł przy przedpłacie. Przy płatności za pobraniem doliczana jest prowizja w wysokości 1,30% wartości zamówienia.

Wygodnie

Gdy Twoje zamówienie dotrze już do wybranego Paczkomatu, otrzymasz mailem i smsem powiadomienie wraz z kodem dostępu i krótką instrukcją. Odbierz swoją przesyłkę w ciągu 48 godzin o dogodnej dla Ciebie porze. Paczkomaty są do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Bezpiecznie

Przesyłkę możesz odebrać jedynie podając swój numer telefonu komórkowego oraz kod przesłany smsem.
Paczkomaty 24/7 dla wygodnych

W Paczkomatach można odebrać przesyłki, których wymiary wraz z opakowaniem nie przekraczają 41x38x64 cm i wagi 25 kg.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.paczkomaty.pl

 

pixel