ZATRWIAN WRĘBNY PĘK XL ~80 g KOLOR BIAŁY (Limonium sinuatum) suszki ozdobne naturalne kwiaty suszone na bukiety
- Zastosowanie: dekoracje wnętrz, kompozycje nagrobne, stroiki, bukiety, wianki, wieńce, dekoracje ślubne, strojenie stołów, ozdabianie prezentów
- Długość : około 45-55 cm
- Waga: około 80 g
- ok. 6-10 gałązek w pęczku
- Cena podana za 1 pęczek
Zatrwian wrębny - kwiaty suszone do wazonu
Zatrwian wrębny pęk XL jest największy z naszej oferty Limonium sinuatum. Ma długość około 50 cm i zawiera 6-10 gałązek (zależnie od ich rozłożystości). Ze względu na wielkość tworzy piękny suchy bukiet do wazonu. Właściwie nie wymaga innych dodatków, dobrze prezentuje się solo. Kwiaty są w białym naturalnym kolorze, więc pasują do każdej aranżacji.
Zatrwian wrębny (Limonium sinuatum) bardzo dobrze się zasusza, jego barwa pozostaje praktycznie niezmieniona. Dlatego też jest wspaniałym materiałem na wianki, wieńce i suche bukiety. Można go również używać w połączeniu z innymi roślinami zebranymi we własnym zakresie. Mają one zazwyczaj jasnozielone, słomkowe, beżowe lub żółte kolory. Biały zatrwian doda takim kompozycjom elegancji i rozświetli je w naturalny sposób.
Jest wspaniałym dodatkiem florystycznym chętnie wykorzystywanym przez profesjonalistów oraz hobbystów. Upiększa wiązanki i stroiki wykonane z żywych kwiatów, idealnie uzupełnia przestrzenie urozmaicając formę bukietu. Śmiało może zastąpić popularną gipsówkę. Dostępność różnych kolorów sprawia, że znajduje zastosowanie w wielu projektach.
Suszone kwiaty białego zatrwianu wykorzystuje się również w dekoracjach ślubnych, przystrajaniu stołów weselnych. Stanowi pożądany element w aranżacjach, w których królują jasne kolory lub minimalizm barwny. Miłośnicy prac ręcznych docenią tę roślinę wykonując kartki okolicznościowe, zaproszenia, albumy oraz zdobiąc pudełka, butelki i inne przedmioty.
Uwagi:
W pęczku znajdują się rośliny o zróżnicowanym stopniu rozgałęzienia i wielkości.
Podana liczba gałązek jest orientacyjna i zależy od ich długości i wielkości (im większe i bardziej rozgałęzione, tym mniej sztuk). Waga stanowi główny parametr określający objętość pęczka.